LİFTA 10 MG 28 TABLET

Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı onaylı geciktiriciler listesinde yer alan Lifta 10 mg, ülkemizde en fazla kullanılan geciktirici tabletlerden birisidir. İlk olarak Amerika’da üretilen bu ilaç ilk satıldığı günlerde pek fazla rağbet görmemekteydi. Çünkü insanlar Lifta’nın diğer geciktiricilerin etkisinden daha az olduğundan dolayı bir çok şikayet gelmiştir. Bunun üzerine firma tüm şirket bilim insanlarını, çalışanlarını toplayarak yeni baştan bir formül hazırladılar ve piyasaya sundular. Daha sonra ürün tüm kıtalarda en çok satılan geciktiriciler listesine girmeyi başardı. Kullanan insanların %96’sında başarılı sonuca varan Lifta 5 mg en az 45-60 dakika geciktirdiği tespit edilmiştir. Türkiye’de ise kullanan her 100 erkekten 97’si minimum 50 dakika ilişkiye girmiştir. Ben de bu yazımda sizlere bu tableti bu kadar özel kılan ne, Lifta 10 mg 28 tablet eczane fiyatı, ne işe yaradığı ve kullananların tablet hakkında ne düşündüğü gibi akıllarda soru işareti yaratan bu sorulara cevap vermeye çalışacağım.

Lifta Nedir?

Erken boşalma, sertleşme ve prostat tedavisinde kullanabileceğiniz Lifta, açık sarımsı renkte bulunan film tablettir. Abdi İbrahim tarafından üretilmekte olan Lifta 10 mg tadalafil etken maddesine sahiptir. İlk defa 2015 yılında  piyasaya süren Lifta bir anda dünyada en çok satılan geciktiriciler arasında yerini almıştır. İnsanların %99’unda bir yan etkiye rastlanılmadığı kanıtlanmış ayrıca en sağlık tabletlerden birisi olduğu saptanmıştır.

Dünya Cinsel Sağlık Örgütünün yapmış olduğu bir araştırmada, Lifta piyasaya sürülmeden önce 100 kişilik bir deney grubu içerisinde test edilmiştir. Hiç kimsede yan etki gözlemlenmezken yalnızca 1 kişide baş ağrısı ve mide bulantısı gibi durum görülmüştür. Daha sonra DCSÖ(Dünya Cinsel Sağlık Örgütü)’nden de bu neticeden dolayı büyük bir onay alan Lifta en iyi ve en sağlıklı geciktiriciler listesinde yerini korumaya devam etmektedir.

Lifta 10 Mg Ne İşe Yarar?

Lifta cinsel aktivite esnasında penisin gerekli sertliğe ulaşamaması durumunda yeterli sertliğe ulaşmasına yardımcı olacak ve aynı zamanda penisin sertliğinin cinsel ilişki boyunca korunmasına bir o kadar etkili olacak üründür. Ayriyeten Lifta 10 mg 45 dakika ile 60 dakika arasında uzun bir süre geciktirme sağlar. Cinsel birleşme esnasında cinsel isteksizliğini ortadan kaldırır, ayrıca bu istek ve ilacın etkisi 24 saat devam eder. Penisin içerisine olabildiğince fazla kan pompalamakla görevli olan bu tablet doğru kullanım ile geciktirmeyi 60 dakikadan daha da fazla yapmaktadır. Cinsel herhangi bir ilişkiye girilmeyeceği takdirde alınması kesinlikle tavsiye edilmez. Bu ürünün düzgün kullanımı dahilinde penisinize giden kan akış hızını arttırarak prostatı engellemeye de yardımcı olur.

Lifta 10 Mg Tedavi Edici midir?

Lifta 10 mg ürünün erken boşalma ve sertleşme problemlerini 1 kutunun tamamı kullanıldığı takdirde tedavi ettiği sonucuna ulaşılmıştır. 1 kutudan daha fazla kullanımı halinde ise prostat gibi bazı problemleri kökten çözdüğü tespit edilmiştir. Herhangi bir cinsel sağlık probleminiz var ise kesin çözücü diyemeyiz çünkü bu ürün bir penis büyütücü ya da kalınlaştırıcı değildir. Penisinizin yeterli sertliğe ulaşmasına ve uzunca bir süre sağlıklı cinsel ilişkiye girmenize %100 yardımcı olacaktır.

10 Mg Lifta Nasıl Kullanılır?

Eğer erken boşalma gibi cinsel fonksiyon rahatsızlığınız var ise mutlaka kullanmadan önce kullanım talimatını ve ne şekilde kullanılması gerektiğini okuyunuz. Lifta eczanelerde satıldığı için ve kimyasal ürünler barındırdığı için yanlış kullanımı dahilinde sağlığınızı tehdit edici unsurlar doğabilir. Şimdi gelin sizlere Lifta 10 mg nasıl kullanılır bundan bahsedeyim;

Lifta tablet günde 1 kez cinsel ilişkiden 15-20 dakika önce kullanılmalıdır. Direkt tabet biçiminde su ile içmeniz tavsiye edilir. Alkol ile birlikte kullanımı dahilinde, bazı baş ağrısı gibi yan etkiler göstermektedir. Bununla birlikte penisiniz istenilen sertliğe ulaşmamasında etken rol oynar. Bu ürünü kullanırken ne aç ne tok olmalısınız. Doktorların tavsiye ettiği kullanım şekli yemek yedikten 2-3 saat sonrasıdır. 18 yaşının altındaki hiç bir bireyin kullanılması tavsiye edilmemektedir. Günde 1 kez almanız dahilinde etki 24 saat devam edecektir. Eğer herhangi bir yanlış kullanım, yan etki yaşarsanız hemen bir doktor ile iletişime geçiniz. Lifta’yı günde 1 defadan fazla almamalısınız.

Lifta 10 Mg Etkileri Nelerdir?

En iyi geciktirici ürünler arasında yer alan Amerika menşeli bir ürün olan Lifta kullanıldığı zaman penis üzerinde uzun süre etkili sertleşme sağlar. Ayrıca bu sertliğin cinsel ilişki sonrasında da korunmasını sağlar. Fakat ana amacı erken boşalmayı önleyicidir. Bu ürünü orijinal olarak alıp kullandığınız zaman minimum 45 dakika gibi bir süre gecikme sağlayacaktır.

Lifta 10 Mg Yan Etkileri

Lifta’nın her hangi büyük bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat ciddi yanlış ve çoklu kullanım sonuçlarında bazı yan etkiler göstermektedir. Aynı zamanda piyasa da çok fazla sahte ürün bulunmaktadır. Bu ürünler de farklı yan etki gözükmekle birlikte sonucu ölüme kadar bile gitmektedir. Bu yüzden piyasa da bulunan sahte ilaç satan (piyasasından düşük fiyatı koyma v.s) gibi durumlarda mutlaka o üründen kaçınınız. Peki bu yan etkiler nelerdir. Şimdi gelin sizlere o yan etkilerden bahsedeyim;

  • Alerjik reaksiyonlar: Genel olarak sahte ilacı kullanan kişiler tarafınca gözlemlenmektedir. Bu gibi durumlarda en yakın doktora veya hastaneye başvurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
  • Gözlerde kızarıklık: Gözlerde kızarıklık olmasının birden fazla nedeni var fakat en sık görüldüğü durumlar ürünün 2 den fazla tablet tüketildiği zaman ya da alkol ile birlikte tüketilmesinde gözlemlenen bir durumdur.
  • Bayılma:Bayılma şuana kadar orijinal ürünü kullanan hiç kimsede rastlanılmamış bir durumdur. Fakat bazı firmaların sahte ilaç satarak yaptığı durumlar sonucunda bu tarz olaylar meydana gelmektedir.
  • Sırt,karın,göğüs ve omuz ağrıları: Bu tarz durumlar genellikle cinsel ilişkiye girildikten sonra meydana gelmektedir. Bunun sebebi ise güzel bir ilişki geçirdiğinizin temelidir. Ama eğer bu durum ilişkiye girmeden önceyse veya ilişkiye girdikten sonra gerçekleşip katlanılmaz bir acıya gelmişse en yakın doktora veya hastanenin acil bölümüne başvurmanızı temenni ederiz.

Lifta 10 Mg Kullanıcı Yorumları

Forumlardan topladığımız kullanıcı yorumlarını incelediğimizde Lifta 10 mg tabletin ne kadar işe yaradığını, kullanıldığı zaman gerçekten de uzun bir süre boşalmayı önlediğini görebiliriz. Bu ürünlerle ilgili işe yaramadığı ya da olumsuz etkiler gösterdiği ile ilgili yorumlarda bulunmaktadır. Fakat Lifta orijinal ürün olduğu dahilinde her hangi bir işe yaramama durumu ya da yanlış kullanılmadığı takdirde herhangi kötü sonuca neden olacak bir durum gözlenmemektedir.

Lifta 10 Mg 28 Tablet Eczane Fiyatı 899 TL

En iyi performans ve geciktirici hap olarak bilinen Lifta 10 mg 28 tablet olarak en ucuz 899 TL ye satılmaktadır. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı da bu şekildedir. Fakat eczaneler bu ürünü neredeyse piyasa fiyatının iki katına satılmaktadır. Özellikle Lifta 10 mg fiyatı 2023’de fiyatı ciddi şekilde artmıştır. Bu ürünü alacak olan bir çok birey eczaneden alsam daha etkili olur, eczane daha güvenilir, eğer bir etkisini görmezsem gider iade ederim gibi düşüncelere kapıldıklarından dolayı ürüne piyasa fiyatının 2-3 katı ücret ödemektedirler.

Aynı zaman da sitemizde de Türkiye İlaç Firmaları Yasası gereği 1 hafta içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. Her hangi bir beğenmeme durumu ya da başka bir problem ile karşılaşılırsa iade etmeniz 7/24 mümkündür. En uzun Lifta 10 mg 28 tablet ürünü sitemizden sipariş verdiğiniz takdirde ürün 24 saat ile 72 saat içerisinde elinize ulaşmaktadır. Aynı zamanda kapıda ödeme gibi kolay ödeme yöntemleri mevcuttur. Ayrıca ürün geldiği zaman üzerinde bulunan barkodu Türkiye İlaç ve Tıbbı Cihaz kurumunda ilaç sorgulama bölümünde sorgulatarak ürünün orijinal olup olmamasından emin olabilirsiniz.

En Ucuz Lifta Kampanyası; Online Eczanede!

Sonuç Olarak; Ecza depomuzda satılan ve %100 Sağlık Bakanlığı onaylı olan Lifta hapımız, her hangi bir devlet vergisine tabi tutulmadığı için 1700 TL yerine 899 TL’ye satılmaktadır. İnternet üzerinde, eczanelerde ve ecza depolarında Lifta 10 mg 28 tablet en ucuz 899 TL olarak satılmaktadır. 899 TL’nin altında satılan ürünlerin orijinal olma ihtimali oldukça düşüktür.

10 mg Lifta Sipariş

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Sipariş Seçiniz