Yan Etkiler & Uyarılar

Cinsel uyarıcı ilaç Lifta 5 miligramın halk arasından bilinen bir takım yan etkileri bulunmaktadır. Bunların en başında gelen baş ağrısı ve baş dönmesi en sık yaygın olan yan tesirdir. Hafif ağrı kesici haplar vasıtasıyla bu durum ortadan kaldırılabilir. Fakat kullanım talimatı uyulmadığı takdirde veya bireyin kendi insiyatifinde doz miktarın arttırılmasında ciddi komplikasyonlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu tarz durumlar ile karşılaşıldığı zaman en kısa süre içerisinde sağlık kuruluşlarına müracaat etmeniz sağlığınız için önemlidir.

Yan etkiler ve uyarılar

Lifta’nın olası yan etkilerine maruz kalmamak için öncesinde ve sonrasında oluşabilecek reaksiyonlara karşı tedbiri alınız. Sadece Lifta için değil, ilaç kategorisinde yer alan tüm ürünler için aynı yolu izleyiniz. Oral yolla alınan ilaçların kan akım hızını arttırdığını ve kalp çalışma ritmini 2 katına çıkardığını unutmayınız. Kronik rahatsızlığı bulunan bireylerde ise organların yeterli çalışmaması sonucunda kalp krizi riski taşımaktadır. Bu sebepten ötürü sağlığınızla alakalı ilaç satın almadan önce Uzman doktorunuza danışınız.

Lifta 5 Mg Yan Etkiler

  • Alerjik reaksiyon (döküntü ve kurdeşen dahil)
  • Görmede bulanıklık
  • Göz kapaklarının şişmesi
  • Göz ağrısı ve gözde kızarıklık
  • Bayılma
  • Yüzün şişmesi
  • 4 saatten daha uzun suren uzamış ve ağrılı sertleşme
  • Tek veya iki gözde, görme yeteneğinde kısmi, ani, kalıcı veya geçici azalma ya da görme kaybı
  • Göğüs ağrısı (Cinsel aktivite sırasında veya sonrasında göğüs ağrısı olursa nitrat KULLANILMAMALIDIR)

Baş ağrısı, baş dönmesi, hafif kızarıklık ve burun tıkanıklığı gibi durumlarda Lifta’nın kullanıma devam edilmesinde sakın bulunmamaktadır.

Lifta 5 miligramı kimler kullanmamalıdır?

Etkin madde veya yardımcı maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılığı olan; yani kalp, şeker (diyabet), tansiyon gibi rahatlıkları bulunanların Lifta kullanması sakıncalıdır. Ayriyeten organ yetmezliği (karaciğer,böbrek vs.) gibi rahatsızlığa sahip bireylerinde Lifta kullanmasında oldukça risklidir.

Kronik rahatsızlığı bulananların Lifta kullanabilmesi için uzman hekimler tarafından doz miktarında ayarlama yapılarak gerekmektedir.

Lifta Bilgilendirme & Sipariş Hattı: 05448259235

Lifta 20 Mg Yan Etkiler

İlacın olası yan etkileri şu şekildedir:

Alerjik reaksiyon (döküntü ve kurdeşen dahil), görmede bulanıklık, göz kapaklarının şişmesi, göz ağrısı ve gözde kızarıklık, bayılma, yüzün şişmesi, 4 saatten daha uzun suren uzamış ve ağrılı sertleşme, göğüs ağrısı olarak görünmektedir.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Sipariş Seçiniz